Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Bal karnawałowy z dn.09.02.2023

Bal karnawałowy z dn.09.02.2023

       Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 9 lutego 2023r. w Zespole Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie.

 

       Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć
i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

 

        W czasie tej wyjątkowej zabawy wybrany został król i królowa balu. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Mława, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie oraz Wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Data dodania: 2023-02-09 13:10:29
Data edycji: 2023-02-09 13:16:01
Ilość wyświetleń: 1888

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej