Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

''Wakacje z Maxem'' - Szkoła Podstawowa Nr 2

Drugie spotkanie ''Wakacji z Maxem'' 2021

Za nami drugie spotkanie  „Wakacji  z Maxem”. Tym razem bawiliśmy się na terenie  Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej. Formuła projektu ma charakter profilaktyczny.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podczas wakacyjnych spotkań  propaguje gry planszowe , które umożliwiają dziecku lepsze poznanie siebie, prawidłowy rozwój, uczą rozwiązywania problemów, dają satysfakcję , wzmacniają inwencję twórczą. Gry planszowe są  zabawą uniwersalną, przeznaczoną dla osób w różnym wieku. Przy jednej planszy mogą spotkać się całe  pokolenia. Gry planszowe to jeden ze sposobów na wzmacnianie  więzi w rodzinie, które jak wiemy warunkują dobrą atmosferę życia domowego, wzajemne wsparcie w trudnych sytuacjach, a nawet wyzwalają pozytywne postawy rodzicielskie. Zachęcamy dzieci i ich rodziny do spędzania czasu wolnego przy grach planszowych tych starszych znanych  dziadkom i rodzicom jak i tych nowych.

 

Miejska Biblioteka Publiczna na swoim stanowisku propagowała kulturę i rozrywkę. Uczestnicy w rozwiązywali zagadki literackie.

 

Komenda Powiatowa Policji na swoim stanowisku prowadziła Quiz o bezpieczeństwie. Uczestnicy rozpoznawali znaki drogowe jak również zwiedzali samochód policyjny.

 

Partnerem projektu „Wakacje z Maxem” jest również Urząd Miasta Mława. Jedną z propozycji o charakterze profilaktycznym skierowanym do uczestników były  alkogogle oraz narkogogle.  Dla lepszego zrozumienia i zobrazowania tematyki, młodzi ludzie mieli możliwość założenia specyficznych okularów , jakimi są narkogogle i alkogogle, które symulują wiele skutków używania narkotyków czy alkoholu.

 

Zapraszamy na kolejne spotkania,  które odbędą się 22 lipca w Katolickiej Szkole Podstawowej ul. Krasińskiego 5 oraz 29 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej ul. Piłsudskiego 33 a.

 

Każdy dodatkowy kupon zwiększa szanse na wygraną w loterii.

 

 

                                                                                                              Zapraszamy!

Data dodania: 2021-07-15 13:51:21
Data edycji: 2022-07-21 13:28:03
Ilość wyświetleń: 2450

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej