Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Wakacje ''z Maxem''

Wakacje z Maxem

 

            Projekt Wakacje z Maxem odbywa się cyklicznie co rok w 4 wakacyjne czwartki  miesiąca  lipca na terenie mławskich placówek oświatowych.  Jest skierowany do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława. 

            Celem inicjatywy jest wypełnienie im  czasu wolnego w atrakcyjny sposób, aktywizowanie do spędzania czasu na świeżym powietrzu, integracja międzypokoleniowa. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej Bądźmy Razem oraz  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie .

            W realizację projektu włączają się również mławskie instytucje między innymi: Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

            Dzięki zaangażowaniu wszystkich partnerów projektu Wakacje z Maxem obejmują zajęcia o charakterze, kulturalnym, sportowym, rozrywkowym oraz profilaktycznym. Teren na którym odbywają się zabawy podzielony jest na punkty tematyczne. Każdy uczestnik otrzymuje karnet, w którym gromadzi pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie.

Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii, która jest zwieńczeniem finałowego spotkania z Maxem.

Data dodania: 2022-06-20 15:39:27
Data edycji: 2022-06-20 15:41:31
Ilość wyświetleń: 1509

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej