Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Mławie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie informuje, iż od stycznia 2022 roku oddane do użytku zostanie Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Mławie.

 

Utworzone Centrum przeznaczone będzie dla 22 osób dorosłych z niepełnosprawnością w stopniu znacznym i umiarkowanym, w tym dla 20 osób w ramach pobytu dziennego oraz dla 2 osób w ramach pobytu całodobowego zamieszkujących teren powiatu mławskiego.

 

Usługi Centrum w ramach pobytu dziennego dostępne będą przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, z wyżywieniem.

 

W/w Centrum zapewni warunki do realizacji usług ,,opieki wytchnieniowej" poprzez zapewnienie członkom rodziny lub opiekunom osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności możliwości skorzystania ze specjalistycznego poradnictwa oraz wsparcia w zakresie nauki i pielęgnacji, zostaną także zapewnione warunki do samodzielnego i niezależnego pobytu, opieki oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

 

Za pobyt w Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnym nie jest przewidywana odpłatność uczestników.

 

W załączeniu wniosek, który jest niezbędny do zgłoszenia ubiegającego się o skierowanie do Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego.

Data dodania: 2021-09-30 15:45:30
Data edycji: 2021-11-05 15:33:28
Ilość wyświetleń: 4981

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej