Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Klub Seniora

Klub Seniora

Głównym celem naszej działalności jest zagospodarowanie czasu wolnego osobom złotego wieku i dążenie do zaspokojenia potrzeb kulturalnych.

 

Seniorzy spotykają  się przy kawie; czasami przy muzyce i omawiane są sprawy bieżące i przyszłościowe. Organizujemy odczyty, spotkania z ciekawymi ludźmi, spotkania integracyjne np. pikniki, ogniska, spotkania jubileuszowe, a raz lub dwa razy w roku wycieczki turystyczno-krajoznawcze.  Klub liczy sobie już ponad 20 lat istnienia.

 

Przez ten czas przewinął się długi łańcuszek członkiń i członków klubu a atmosfera niemal rodzinna powoduje, że w klubie na dzień dzisiejszy jest ponad 30 osób.

 

Zajmujemy się rozwijaniem różnorodnych form życia kulturalno-oświatowego, towarzyskiego i wypoczynku ludzi starszych oraz rozbudzanie zainteresowań i potrzeb w tym zakresie. Organizowanie działań, które sprzyjać będą zachowaniu zdrowia i sprawności fizycznej. Rozwijanie zainteresowań i potrzeb kulturalnych przez organizowanie zespołów amatorskich i kółek zainteresowań. Organizowanie wycieczek to teatrów, kin i na koncerty, wieczory literacko-muzyczne.

 

Troska o warunki socjalno-bytowe członków Klubu i ludzi starszych oraz w miarę możliwości pomoc w zaspokojeniu potrzeb materialnych i przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych.

 

Zapraszamy do Naszego Klubu!

Data dodania: 2021-02-03 09:29:26
Data edycji: 2021-02-23 10:57:26
Ilość wyświetleń: 3703

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej