Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Rozpoczęcie spotkań z cyklu Akademia Kompetencji Wychowawczych

Rozpoczęcie spotkań z cyklu Akademia Kompetencji Wychowawczych

 

W czwartek 5 października rozpoczęły się  spotkania z  cyklu  Akademia  Kompetencji Wychowawczych.   Warsztaty edukacyjne  dla rodziców prowadzą asystenci rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie  przygotowani realizatorzy programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Celem spotkań jest przekazanie rodzicom umiejętności przydatnych do budowania relacji z dziećmi opartych na szacunku i współpracy.  Dzieci uczestników warsztatów podczas trwania spotkań mają zapewniona opiekę.

 

W czwartek 12 października odbyło się drugie spotkanie z rodzicami.  Tematem zajęć były uczucia. Uczestnicy warsztatów uświadamiali sobie, że uczucia są niezastąpione kiedy chcemy zrozumieć innych ludzi i wchodzić z nimi w prawidłowe interakcje oraz , że z uczuciami ani nie należy walczyć, ani bezwolnie się im poddawać. Rodzice  ćwiczyli rozpoznawanie uczuć i wyrażanie ich w taki sposób,  aby nie ranić innych. Kolejne spotkanie już na tydzień 19 października.

 

Zadanie finansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2023r.

Data dodania: 2023-10-16 08:32:58
Data edycji: 2023-10-16 08:33:52
Ilość wyświetleń: 414

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej