Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Finał ''Wakacje z Maxem'' 28.07.2022 r.

Finał ''Wakacje z Maxem'' 28.07.2022 r.

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie 28 lipca 2022r.  zorganizowali ostatnie czwarte spotkanie
z cyklu „Wakacje z Maxem”.

 

Zadanie finansowane było ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 roku.

 

Projekt miał charakter profilaktyczny i adresowany był do dzieci i młodzieży spędzających wakacje na terenie miasta Mława. We wszystkich czterech spotkaniach z Maxem brało udział około 300 dzieci i młodzieży z Mławy. Na koniec spotkania odbyła się loteria podczas której wylosowano 12 nagród w tym 6 głównych. Został rozstrzygnięty również konkurs dla NAJLEPSZEGO STRAŻAKA WAKACJI Z MAXEM i NAJLEPSZEGO STRZELCA WAKACJI Z MAXEM.

 

Dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom za zaangażowanie i współpracę przy realizacji projektu „Wakacje z Maxem” na rzecz małych mieszkańców naszego miasta.

 

 

Data dodania: 2022-07-29 08:42:14
Data edycji: 2022-07-29 08:49:49
Ilość wyświetleń: 1638

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej