Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Zakończyła się kolejna edycja Akademii Komeptencji Wychowawczych

Zakończyła się kolejna edycja Akademii Komeptencji Wychowawczych

                  W czwartek  24 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie odbyło się ostatnie 8 spotkanie kolejnej edycji Akademii Kompetencji Wychowawczych.

 

Warsztaty edukacyjne dla rodziców prowadzili pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie przygotowani realizatorzy programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną oraz Urzędem Miasta w Mławie. Zajęcia skierowane były do mieszkańców Mławy. Z tej edycji skorzystało 13 rodziców. W trakcie spotkań rodzice nabyli cenne umiejętności, praktyczną wiedzę i konkretne wskazówki przydatne do budowania relacji rodzinnych opartych na szacunku i współpracy. Dzieci uczestników warsztatów podczas trwania spotkań miały zapewnioną opiekę pedagoga z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty udziału w zajęciach.

 

Zadanie było finansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 r.

Data dodania: 2022-11-25 09:11:59
Data edycji: 2022-11-25 09:24:19
Ilość wyświetleń: 1237

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej